ПРОФЕСІЙНІ ДИЗАЙНЕРИ

Бажаєте, щоб Ваша квартира, дім, дачний будиночок, кафе, ресторан, бар, готель чи офіс мали ідеальне планування, були умебльованими за останніми тенденціями моди? Тоді ласкаво просимо в Меблевий Центр “АРС”, адже у нас найширший вибір товарів для облаштування житла. У нашому меблевому салоні працюють кваліфіковані дизайнери, які неодмінно допоможуть в непростому процесі пошуку саме Вашого ідеального рішення. Наші працівники розроблять для Вас наочні проекти  облаштування приміщення, проект-дизайни кухонних гарнітурів, оформлення вікон, декорування інтер’єру тощо.


ДИЗАЙНЕРСЬКЕ ДЕКОРУВАННЯ ВІКОН ТА ПРИМІЩЕНЬ

Фахівці-дизайнери відділу “Гарденія” підберуть для Вас оптимальний варіант оздоблення вікон, який допоможе підкреслити обраний стиль інтер’єру, або ж, навпаки, внести свіжий подих в уже звичний устрій приміщення. Великий асортимент якісних тканин, тюлі, карнизів, елементів шторної фурнітури, дозволяють дизайнерам Меблевого центру «АРС» проектувати та виготовляти штори, ролети, гардини у будь-якому стилі: від класики, ампіру і бароко до модерну і хай-теку. Щоб приміщення виглядало більш гармонійним, наші спеціалісти можуть запропонувати Вам такі елементи декорування, як покривала, подушки, скатертини, м'які накладки для меблів тощо. Усі ці речі будуть ексклюзивними, адже виготовлятимуться за ескізами підготовленими саме для Вас, згідно Ваших побажань. Такий підхід дооформлення вікон та дизайну приміщень дозволяє формувати в домі єдину стилістику, щоб у ньому жилось затишно та комфортно, або ж (на Ваш вибір) яскраво та весело.


ДИЗАЙН КУХОНЬ

Про те, щоб Ваша кухня була ідеальною потурбуються наші дизайнери відділу “Кухні”. Вони організовують весь процес вибору, замовлення і монтажу кухонних меблів: проводять виїзд на об'єкт та заміри, розробляють дизайн-проекти, здійснюють прорахунок вартості обраної комплектації кухні, здійснюють супровід проекту на усіх етапах реалізації. Для них нестандартні розміри та планування кухонного приміщення — не проблема, адже якщо працюють професіонали, то неодмінно знайдуть ідеальний варіант кухонних меблів, які відповідають усім вимогам щодо стилю, комфорту, ергономіки, якості і експлуатаційних характеристик.


ДИЗАЙН ІТЕР'ЄРІВ

В Меблевому центрі «АРС» працює професійний дизайнер, який розробляє та допомагає втілити у життя дизайн-проекти житлових та нежитлових приміщень і будівель. Його основна мета – ексклюзивне оформлення приміщення, з забезпеченням раціонального використання площі та дотриманням основних ергономічних та технічних вимог. Нашим клієнтам надається також можливість реалізації дизайн-проектів «під ключ», починаючи з ідеї і закінчуючи здійсненням будівельних та оздоблювальних робіт. За основу дизайн-проектів ми беремо побажання клієнтів, пропускаємо їх крізь призму творчого бачення дизайнера, підсилюємо новітніми технологіями і, як наслідок, отримуємо неповторний продукт, який є втіленням Вашої мрії.


Якщо Ви бажаєте попрацювати з іншими творцями дизайну, то ми радо підемо Вам на зустріч, адже давно та плідно співпрацюємо на партнерських засадах з найкращими фахівцями України.