СЕРВІСНА СЛУЖБА

Меблевий центр “Арс” прагне забезпечувати комфортні умови для здійснення Ваших покупок. Ми знаємо, що придбання нових меблів — це подія для кожного, бо з їхньою появою дім починає дихати по новому, життя змінюється, атмосфера в оселі стає теплішою, тому розробили повноцінний цикл сервісного обслуговування клієнтів.

 

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Кожен покупець, який здійснив покупку, одним чеком на суму від 10 000 грн., отримує право на безкоштовне транспортування придбаного товару до своєї оселі. Безкоштовна доставка надається у радіусі 15 км., якщо ж відстань до кінцевого місця призначення більша, то покупець здійснює доплату за наступні кілометри і покриває лише витрати за рух транспорту в одну сторону.

Ми забезпечуємо швидке, якісне та акуратне перевезення меблів, адже знаємо, що кожен товар — це коштовність для Вашого дому, його окраса та стиль.

 

БЕЗКОШТОВНЕ СКЛАДАННЯ МЕБЛІВ

При здійсненні доставки меблів, Меблевий центр “АРС” направляє свою бригаду майстрів до клієнта. Уже на місці наші працівники приступають до процесу складання меблів. Роботу виконують професійно, якісно та головне — БЕЗКОШТОВНО. Якщо Вам потрібні послуги вантажників, то ми також радо допоможемо.

 

ГАРАНТІЙНЕ ТА ПІСЛЯГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Меблевий центр “АРС” піклується про своїх клієнтів навіть після здійснення ними покупки.

Ми надаємо гарантію на всі придбані меблі. У разі виявлення недоліків придбаного товару, зробимо усе можливе щоб їх виправити.Гарантійні зобов'язання перед клієнтами досить тривалі. Варто зазначити, що ми ніколи не відмовляємо у допомозі людям, які довірились нам та здійснили покупку в Меблевому центрі “АРС”. 

У випадку, якщо термін гарантійного обслуговування закінчився, а з Вашими меблями сталася неприємність, ми спробуємо Вам допомогти, надавши послуги післягарантійного обслуговування. Тому можете не турбуватись, з нами Ваші меблі у безпеці.

 

РЕСТАВРАЦІЯ МЕБЛІВ

Навіть, якщо придбані меблі зазнали пошкоджень, які не підпадають під гарантійне та післягарантійне обслуговування, Ви можете звернутись до нас. Адже Меблевий центр “Арс”, здійснює також реставраційні роботи. Ми відновимо Ваші меблі і вони знову даруватимуть Вам комфорт та затишок.